Aktualności

 • 05/01/2022 0 Komentarze
  Wykorzystanie kołnierzy stalowych w rurociągach

   

  Budowanie szczelnych konstrukcji metalowych jest możliwe dzięki specjalnie zaprojektowanym elementom łączącym. To zazwyczaj stosunkowo niewielkie części, które znacznie ułatwiają pracę. Nieprawidłowo dobrane mogą jednak przynieść ogromne straty.

  Dowiedz się więcej
 • 26/11/2021 0 Komentarze
  Rodzaje i zastosowanie kołnierzy stalowych

   

  Kołnierze stalowe wykorzystywane są w połączeniach instalacji  rurowych służących głownie  do transportu  płynów i gazów. W sposób bezpośredni odpowiadają za szczelność instalacji w których niejednokrotnie, medium jest wtłaczane pod wysokim ciśnieniem. Kołnierze stalowe mocowane na rurach, pozwalają na stworzenie segmentowej instalacji , której zaletą w przypadku awarii, jest szybka możliwość wymiany uszkodzonego odcinka rurociągu na element gotowy o znanych wymiarach i parametrach zgodnie z dokumentacją instalacji, według której zostały wyprodukowane.

  Dowiedz się więcej
 • 18/06/2021 0 Komentarze
  Informacja o wyniku postępowania ofertowego do zapytania z dnia 22.10.2018 | 30.10.2018

   

  W związku ze złożonymi ofertami na realizację projektu pt. ” Opracowanie innowacyjnej technologii produkcji pierścieni stalowych” w ramach Projektu „Fundusz Badań i Wdrożeń - Voucher Badawczy” realizowanego w ramach w ramach Osi priorytetowej 1 Wzmocnienie innowacyjności i konkurencyjności gospodarki regionu, Działania 1.2 promowanie inwestycji przedsiębiorstw w badania i innowacje, poddziałania 1.2.1 wsparcie procesów badawczo-rozwojowych, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020, firma Rypińskie Zakłady Metalowe Sp. z o.o. w załączeniu przekazuje informację o wyniku postępowania ofertowego:

   

  Dowiedz się więcej
 • 18/06/2021 0 Komentarze
  Zapraszamy do składania ofert! | 22.10.2018

   

  W związku z otrzymaniem dofinansowania na realizację projektu pt. ” Opracowanie innowacyjnej technologii produkcji pierścieni stalowych” w ramach Projektu „Fundusz Badań i Wdrożeń - Voucher Badawczy” realizowanego w ramach w ramach Osi priorytetowej 1 Wzmocnienie innowacyjności i konkurencyjności gospodarki regionu, Działania 1.2 promowanie inwestycji przedsiębiorstw w badania i innowacje, poddziałania 1.2.1 wsparcie procesów badawczo-rozwojowych, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020, firma Rypińskie Zakłady Metalowe Sp. z o.o. zaprasza do złożenia oferty na realizację zamówienia, którego przedmiotem jest zakup usługi związanej z przeprowadzeniem prac badawczo-rozwojowych. Wszelkie niezbędne informacje (zapytanie ofertowe wraz załącznikami) znajdują się w poniżej:

   

  Dowiedz się więcej