EN

PL

RU

Rypińskie Zakłady Metalowe Sp. z o. o.

Producent kołnierzy stalowych do połączeń rurowych i konstrukcji stalowych

biuro@r-z-m.pl

+48 / 54 280-27-13

Galeria

Oferta

Kontakt

Certyfikaty

HR

O Firmie:

 Rypińskie Zakłady Metalowe Sp. z o.o. to firma produkcyjno-handlowa, specjalizująca się w produkcji, sprzedaży kołnierzy stalowych do połączeń rurowych i elementów konstrukcji metalowych.

 

    Rypińskie Zakłady Metalowe Sp. z o.o. powstały w 2002 roku, po upadłości Rypinskich Zakładów Okrętowych. Przejmując potencjał ludzki wraz z parkiem maszynowym kontynuują i rozszerzają działalność w kierunku produkcji elementów do połączeń rurowych i konstrukcji metalowych.

 

    Doświadczona i profesjonalna kadra pracowników stanowi gwarancję jakości wykonywanych przez nas produktów i świadczonych usług.

 

    Jakość oferowanych przez nas usług i indywidualne podejście do każdego z klientów, czyli zaspokajanie ich potrzeb i wymagań zaowocowały wieloma kontraktami oraz uznaniem potwierdzonym referencjami.

 

    Większość produkcji, tj. około 85% sprzedajemy do krajów Unii Europejskiej m. in. do Holandii, Niemiec, Szwecji, Finlandii, pozostałe 15% zajmuje sprzedaż na rynek krajowy.

 

    Obecnie spółka posiada system zarządzania jakością ISO oraz została zakwalifikowana do wytwórców materiałów przeznaczonych do urządzeń ciśnieniowych zgodnie z dyrektywą 2014/68/UE.

 

    Nasz system zarządzania jakością jest ukierunkowany na ciągłe doskonalenie jakości produkowanych i sprzedawanych przez nas wyrobów oraz usług, poprzez dostosowanie się do technicznych i ekonomicznych wymagań klientów. Efektywny system jakości jest dla nas podstawą ciągłego doskonalenia łańcucha satysfakcji przebiegającego od dostawców produktów dla RZM, poprzez pracowników spółki aż do finalnego odbiorcy.

 

    W trakcie procesu produkcyjnego i przygotowania do wysyłki, prowadzona jest ciągła i systematyczna kontrola wyrobu na zgodność z zamówieniami i wymaganiami klienta.

 

    Organizacja systemu kontroli jakości zapewnia, że do klienta trafia tylko i wyłącznie wyrób, który pomyślnie przeszedł proces kontroli.

SZYBKI DOSTĘP
KONTAKT
ZNAJDŹ NAS

Rypińskie Zakłady Metalowe Sp. z.o.o.

biuro@r-z-m.pl

office@r-z-m.pl

 

tel. / fax: +48 / 54 280-27-13

mobile: +48 / 691-988-691

ul. Cetki 20

87-500 Rypin

woj. kujawsko-pomorskie

POLAND

Kontakt

Rypińskie Zakłady Metalowe Sp. z o.o., siedziba: Cetki 20, 87-500 Rypin, Poland, VAT id: PL8921392944, REGON: 911307733, KRS: 0000143945

Sąd Rejonowy w Toruniu, VII Wydział Gospodarczy KRS, Kapitał zakładowy: 50.000,00 PLN opłacony w calości

© Copyright 2015 | Rypińskie Zakłady Metalowe