O firmie

Rypińskie Zakłady Metalowe Sp. z o.o.

 

Firma produkcyjno-handlowa, specjalizująca się w produkcji, sprzedaży kołnierzy stalowych do połączeń rurowych i elementów konstrukcji metalowych.
 

Rypińskie Zakłady Metalowe Sp. z o.o. powstały w 2002 roku, po upadłości Rypinskich Zakładów Okrętowych. Przejmując potencjał ludzki wraz z parkiem maszynowym kontynuują i rozszerzają działalność w kierunku produkcji elementów do połączeń rurowych i konstrukcji metalowych.

Doświadczenie

 

Doświadczona i profesjonalna kadra pracowników stanowi gwarancję jakości wykonywanych przez nas produktów i świadczonych usług.

Jakość


Jakość oferowanych przez nas usług i indywidualne podejście do każdego z klientów, czyli zaspokajanie ich potrzeb i wymagań zaowocowały wieloma kontraktami oraz uznaniem potwierdzonym referencjami.

Skala produkcji

 

Większość produkcji, tj. około 85% sprzedajemy do krajów Unii Europejskiej m. in. do Holandii, Niemiec, Szwecji, Finlandii, pozostałe 15% zajmuje sprzedaż na rynek krajowy.

Obecnie spółka posiada system zarządzania jakością ISO

 

oraz została zakwalifikowana do wytwórców materiałów przeznaczonych do urządzeń ciśnieniowych zgodnie z dyrektywą 2014/68/UE.

certyfikaty

Nasz system zarządzania jakością

jest ukierunkowany na ciągłe doskonalenie jakości produkowanych i sprzedawanych przez nas wyrobów oraz usług, poprzez dostosowanie się do technicznych i ekonomicznych wymagań klientów. Efektywny system jakości jest dla nas podstawą ciągłego doskonalenia łańcucha satysfakcji przebiegającego od dostawców produktów dla RZM, poprzez pracowników spółki aż do finalnego odbiorcy.

 

W trakcie procesu produkcyjnego i przygotowania do wysyłki, prowadzona jest ciągła i systematyczna kontrola wyrobu na zgodność z zamówieniami i wymaganiami klienta.

 

Organizacja systemu kontroli jakości zapewnia, że do klienta trafia tylko i wyłącznie wyrób, który pomyślnie przeszedł proces kontrol