Aktualności

Limitowany Zestaw Hantli RZM Premium – Dostępny w Sprzedaży

Limitowany Zestaw Hantli RZM Premium – Dostępny w Sprzedaży

Wyjątkowa limitowana edycja hantli wyprodukowana z okazji jubileuszu zakładu, zaprojektowana przez Jacka Zgryziewicza w 2023 roku. Powstała dzięki rzemieślniczej pracy całego zespołu, z myślą o historycznych powiązaniach naszego zakładu z legendarną Stocznią w Gdańsku. Ich wyjątkowy design łączy solidną stal czarną z urokiem drewna dębowego i bursztynu. Dostępne tylko w . . .
Wystawa z okazji jubileuszu firmy – 70 lat tradycji

Wystawa z okazji jubileuszu firmy – 70 lat tradycji

Rypińska „okrętówka” była podręcznikowym przykładem dużego zakładu przemysłowego PRL. Zapraszamy do odwiedzenia wystawy z okazji 70 rocznicy utworzenia Rypińskich Zakładów Metalowych. Niematerialne dziedzictwo zakładu jest wciąż żywe a inicjatywy powstałe w tamtych czasach są podtrzymywane przez Rypinian do dziś. Jako kontynuatorzy „okrętówki” będziemy się starali podtrzymywać jej dobre tradycje. Wystawa . . .
70 rocznica utworzenia Rypińskich Zakładów Metalowych

70 rocznica utworzenia Rypińskich Zakładów Metalowych

Wspólnie z Muzeum Ziemi Dobrzyńskiej i Burmistrzem Miasta Rypina Pawłem Grzybowskim zapraszamy do odwiedzenia wystawy z okazji 70 rocznicy utworzenia Rypińskich Zakładów Metalowych. Wystawa prezentuje historię Rypińskich Zakładów Okrętowych od momentu ich powstania przez kolejne 70 lat działalności, ze szczególnym uwzględnieniem ludzi, którzy tworzyli to miejsce pracy, a także wyjątkowych relacji . . .
Poznaj naszą historię

Poznaj naszą historię

Rypińskie Zakłady Metalowe powstawały w toku ewolucji i przebranżawiania. Począwszy od przedwojennej drukarni, upaństwowionej w czasach stalinowskich, poprzez kolejne włączanie zakładów i warsztatów lokalnych rzemieślników, aż do przekształcenia w Rypińskie Zakłady Okrętowe w latach 70-tych. Dziś z rypińskiej „okrętówki” pozostał jedynie oddział w Cetkach, który kontynuuje produkcję kołnierzy stalowych jako . . .
Oferta pracy dla elektromechanika

Oferta pracy dla elektromechanika

Jeśli posiadasz wiedzę i umiejętności z zakresu obsługi maszyn i urządzeń elektrycznych, masz zdolności manualne oraz umiejętność analitycznego myślenia – czekamy na Twoją aplikację! Zakres obowiązków: Podejmiemy współpracę z kandydatem, który: Zapewniamy stabilne zatrudnienie i pracę w przyjaznej atmosferze. Zależy nam na długofalowej współpracy. Osoby zainteresowane pracą prosimy o kontakt . . .
Maszyny do obróbki metalu na sprzedaż – OFERTA NIEAKTUALNA

Maszyny do obróbki metalu na sprzedaż – OFERTA NIEAKTUALNA

Mamy na sprzedaż kilka maszyn, które nie są już przydatne w naszej produkcji, ale mogą pomóc rzemieślnikom, którzy szukają konwencjonalnej maszyny do swoich potrzeb. Wykaz maszyn znajduje się poniżej. Cena do uzgodnienia. Zainteresowanych prosimy o kontakt pod numerem telefonu: +48 663 488 041.