Aktualności

Poznaj naszą historię

Poznaj naszą historię

Rypińskie Zakłady Metalowe powstawały w toku ewolucji i przebranżawiania. Począwszy od przedwojennej drukarni, upaństwowionej w czasach stalinowskich, poprzez kolejne włączanie zakładów i warsztatów lokalnych rzemieślników, aż do przekształcenia w Rypińskie Zakłady Okrętowe w latach 70-tych. Dziś z rypińskiej „okrętówki” pozostał jedynie oddział w Cetkach, który kontynuuje produkcję kołnierzy stalowych jako . . .
Oferta pracy dla elektromechanika

Oferta pracy dla elektromechanika

Jeśli posiadasz wiedzę i umiejętności z zakresu obsługi maszyn i urządzeń elektrycznych, masz zdolności manualne oraz umiejętność analitycznego myślenia – czekamy na Twoją aplikację! Zakres obowiązków: Podejmiemy współpracę z kandydatem, który: Zapewniamy stabilne zatrudnienie i pracę w przyjaznej atmosferze. Zależy nam na długofalowej współpracy. Osoby zainteresowane pracą prosimy o kontakt . . .
Maszyny do obróbki metalu na sprzedaż

Maszyny do obróbki metalu na sprzedaż

Mamy na sprzedaż kilka maszyn, które nie są już przydatne w naszej produkcji, ale mogą pomóc rzemieślnikom, którzy szukają konwencjonalnej maszyny do swoich potrzeb. Wykaz maszyn znajduje się poniżej. Cena do uzgodnienia. Zainteresowanych prosimy o kontakt pod numerem telefonu: +48 663 488 041.