Oferta pracy dla elektromechanika

Jeśli posiadasz wiedzę i umiejętności z zakresu obsługi maszyn i urządzeń elektrycznych, masz zdolności manualne oraz umiejętność analitycznego myślenia – czekamy na Twoją aplikację!

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad sprawnością techniczną maszyn, urządzeń, systemów wspomagających
    produkcję i budynki
  • skuteczne wykonywanie prac naprawczych i usuwanie awarii
  • znajomość korzystania z dokumentacji technicznej maszyn, urządzeń, systemów wspomagających produkcję i budynki
  • przeprowadzanie kontroli przewodności elektrycznej
  • wykonywanie prac konserwacyjnych, przeglądów maszyn, urządzeń
  • wskazywanie potrzeb zakładu w zakresie rozwiązań dla instalacji elektrycznych, narzędzi i systemów produkcyjnych
  • uprawnienia SEP

Podejmiemy współpracę z kandydatem, który:

  • posiada wykształcenie w zakresie elektromechaniki
  • posiada doświadczenie min. 1 rok na stanowisku elektromechanika,
  • posiada umiejętność pracy w zespole oraz zarządzania czynnościami związanymi z utrzymaniem i konserwacją maszyn,
  • charakteryzuje się dobrą organizacją pracy oraz potrafi proponować rozwiązania w podejmowanych działaniach.

Zapewniamy stabilne zatrudnienie i pracę w przyjaznej atmosferze. Zależy nam na długofalowej współpracy.

Osoby zainteresowane pracą prosimy o kontakt z Dariuszem Sirko: +48 663 488 041
e-mail: dariusz.sirko@gmail.com

Twórca treści: Dariusz Sirko